Velká cena města Ústí nad Labem

0
1146
dav

Od pátku do neděle bojovali naši plavci na Velké ceně Ústí nad Labem. Nejvíce se dařilo Vojtovi, který si vyplaval 3 x zlato z toho v hlavní disciplíně – Memoriál Ivo Budínského na 200 P s přehledem vyhrál v osobním rekordu. Další medailistkou již tradičně byla Anežka Součková, která  se na stupně vítězů postavila celkem 5x (2x bronz, 2 x stříbro a 1 x zlato a to v disciplíně 100 M kde časem 1:12,37 zaplavala čtvrtý nejlepší výkon dvanáctiletého žactva všech dob. Další medaile vybojovaly Adélka Chalupová na 800 VZ, na stejné trati i pořadí se prosadila Evička Kubíková a poslední medaili za třetí místo na 50 Z dosáhla Anet Kutzlerová. Další, ale už jen bramborové umístění se povedlo Ádě Kurcové , Markét Málkové a také Ádě Chalupové. Ostatní plavci také bojovali a vyplavali si mnoho absolutních osobáků. Velice se dařilo Marušce Zikmundové která se zlepšila kromě kraula  i u méně oblíbených způsobů. Dík patří i ostatním, které jsem nezmínil a kteří vždy bojovali v bazénu na maximum a svými výkony pomohli našemu klubu k celkovému  desátému místu z padesátí zúčastněných týmů.

Ještě jednou dík za vzornou reprezentaci a mnoho sil do dalšího trénování.