Memoriál Z. Vaněčka

0
1004

První den Memoriálu Z. Vanečka se na stupně vítězů prosadili: Nela Guderová 3. na 100Z, 200VZ a 50P. Lukáš Balák 2. na 100Z. Vojta Netrh 1. na 50P a 200VZ, 2. na 50VZ. Aneta Kutzlerová 3. na 100Z, Simona Doubravská 3. na 200VZ, Eva Kubíková 3 na 200Vz. Adéla Kurcová 1. na 200VZ. Většinou v osobákach nebo v sezónních maximech. Gratulace i ostatním k osobákům.

I druhý den byl v Ústí pro litoměřické plavce úspěšný. Hlavním závodem byl 100VZ, který se plaval na finále dorostu a žáků. V žačkách jsme měli hned trojí zastoupení: Míša Plašilová, Marie Zikmundová a Adéla Chalupová která zvítězila ve skvělém osobáků 1:04,04. V zámcích skončil na čtvrtém místě v osobáku Filip Musil. Početné zastoupení jsme v dorostenkách kam se pro bojovaly: Simona Doubravská, Aneta Kutzlerová, která doplavala čtvrtá a Adéla Kurcová, která vybojovala třetí místo. V dorostencích doplaval druhém místě Vojta Netrh v osobáku :54,07 (třetí nejlepší bodovaný výkon závodů v mužích). Dařilo se nám i v ostatních disciplínách: Nela Guderová 3. na 100P a druhá na 200Z. Denis Ševčík 3. na 200M a 200Pz. Elen Kutzlerová 1. na 200Z. Markéta Málková 1. na 200M a 2. na 200Pz. Anežka Součková 1. na 100P (Markéta s Anežkou těsně za limity SCM!). Adéla Chalupová 2 na 200Z. Míša Plašilová 1. Na 100P(3. nejlepší bodovaný výkon závodů v ktg 2007_2008) Vojta Netrh 1. Na 200PZ. Simona Doubravská 1. na 200Z (za vynikajících 2:27,78) Aneta Kutzlerová 2. na 200Z. Tereza Dieneltová 3. Na 200Z. Většinou všichni v osobních rekordech. Všem blahopřejeme a děkujeme za vzornou repre klubu. Pochvala také za přístup k závodům a vzájemné fandění.