Meziměstský přebor Mělník – přijatí 13.4

0
87

Sraz v Mělníku v sobotu 13.4 v 7:30. Kdo plave jen odpoledne tak ve 12:30. Do skříněk půjdete po třech. Je nutné mít vlastní zámek na skříňku!!! Bližší info u svých trenérů. Konec závodů nejdříve mezi 18-19 hodinou.

 

Přijatí:

BOUČEK               Lukáš             2009 22 50 K       50,80

BOUČEK               Lukáš             2009 26 50 Z       56,00

 

HOS                   Tomáš             2007   2 200 K     3:00,00

HOS                   Tomáš             2007   8 100 Z     1:39,97

HOS                   Tomáš             2007 14 100 K     1:32,47

HOS                   Tomáš             2007 22 50 K       40,18

HOS                   Tomáš             2007 26 50 Z       47,82

 

HYHLAN               Jan               2009   4 50 P     1:07,00

HYHLAN               Jan               2009 14 100 K     1:56,00

HYHLAN               Jan               2009 22 50 K       45,70

HYHLAN               Jan               2009 26 50 Z       55,00

 

MIKEŠ                 Mikuláš           2010 22 50 K     1:08,00

MIKEŠ                 Mikuláš           2010 26 50 Z     1:15,60

 

MUSIL                 Štěpán             2010   4 50 P     1:02,00

MUSIL                Štěpán             2010 22 50 K       56,50

MUSIL                 Štěpán             2010 26 50 Z       58,00

 

PRŠALA               Tomáš             2004   2 200 K     2:20,56

PRŠALA               Tomáš             2004   4 50 P       37,54

PRŠALA               Tomáš             2004 10 50 M       30,85

PRŠALA               Tomáš             2004 14 100 K     1:01,46

PRŠALA               Tomáš             2004 22 50 K       27,85

PRŠALA               Tomáš             2004 24 100 M     1:12,12

PRŠALA               Tomáš             2004 30 200 O     2:38,58

 

SCHEJBAL             Vít               2010   4 50 P     1:05,00

SCHEJBAL             Vít               2010 14 100 K     2:00,00

SCHEJBAL              Vít               2010 22 50 K       53,82

SCHEJBAL             Vít               2010 26 50 Z       58,36

 

VYSOUDIL             Tomáš             2008   2 200 K     2:54,25

VYSOUDIL             Tomáš             2008   4 50 P        48,59

VYSOUDIL             Tomáš             2008   8 100 Z     1:30,53

VYSOUDIL             Tomáš             2008 20 100 P     1:44,57

VYSOUDIL             Tomáš             2008 22 50 K       33,54

VYSOUDIL             Tomáš             2008 28 200 Z     3:19,04

 

ZÁMEČNÍK             Pavel             2009   4 50 P       58,00

ZÁMEČNÍK             Pavel             2009 14 100 K     1:41,00

ZÁMEČNÍK             Pavel             2009 22 50 K       43,05

ZÁMEČNÍK             Pavel             2009 26 50 Z       53,62

 

ZÁMEČNÍK             Petr               2006   2 200 K     2:46,71

ZÁMEČNÍK             Petr               2006   8 100 Z     1:23,09

ZÁMEČNÍK              Petr               2006 16 100 O     1:27,80

ZÁMEČNÍK             Petr               2006 22 50 K       33,72

ZÁMEČNÍK             Petr               2006 28 200 Z     2:58,16

ZÁMEČNÍK             Petr               2006 32 400 K     5:38,48

 

ŠOLOPAK               Alex               2007   4 50 P       59,13

ŠOLOPAK               Alex               2007 14 100 K     1:32,30

ŠOLOPAK               Alex               2007 16 100 O     1:55,00

ŠOLOPAK               Alex             2007 22 50 K       41,86

 

BAUDLEROVÁ           Sára               2009   3 50 P     1:03,50

BAUDLEROVÁ           Sára               2009 21 50 K       47,60

BAUDLEROVÁ           Sára               2009 25 50 Z       54,00

 

BUSINSKÁ            Kristýna           2007   3 50 P       58,29

BUSINSKÁ             Kristýna           2007   7 100 Z     1:47,00

BUSINSKÁ             Kristýna           2007 15 100 O     1:55,00

BUSINSKÁ             Kristýna           2007 21 50 K       41,39

BUSINSKÁ             Kristýna           2007 25 50 Z       50,04

 

CHALUPOVÁ             Bára               2008   1 200 K     3:09,24

CHALUPOVÁ             Bára               2008   7 100 Z     1:36,78

CHALUPOVÁ             Bára               2008 15 100 O     1:39,77

CHALUPOVÁ             Bára               2008 21 50 K       40,94

CHALUPOVÁ             Bára               2008 25 50 Z       43,43

CHALUPOVÁ            Bára               2008 29 200 O     3:25,00

 

GUDEROVÁ             Nela               2008   1 200 K     2:36,15

GUDEROVÁ             Nela               2008   7 100 Z     1:21,82

GUDEROVÁ             Nela               2008 13 100 K     1:11,46

GUDEROVÁ             Nela               2008 19 100 P     1:37,19

GUDEROVÁ             Nela               2008 21 50 K       32,95

GUDEROVÁ             Nela               2008 29 200 O     3:02,00

 

HARTMANOVÁ           Anna             2005   1 200 K     2:41,03

HARTMANOVÁ           Anna               2005   9 50 M       38,01

HARTMANOVÁ           Anna               2005 15 100 O     1:24,43

HARTMANOVÁ           Anna               2005 19 100 P     1:36,60

HARTMANOVÁ          Anna               2005 21 50 K       32,52

HARTMANOVÁ           Anna               2005 29 200 O     3:04,35

 

HRBÁČKOVÁ             Alena             2008   1 200 K     2:50,00

HRBÁČKOVÁ             Alena             2008   9 50 M      45,44

HRBÁČKOVÁ             Alena             2008 13 100 K     1:19,17

HRBÁČKOVÁ             Alena             2008 19 100 P     1:43,65

HRBÁČKOVÁ             Alena             2008 21 50 K       37,73

HRBÁČKOVÁ             Alena             2008 29 200 O     3:15,22

 

HRDLIČKOVÁ           Tereza             2005   5 200 P     3:07,09

HRDLIČKOVÁ           Tereza             2005   9 50 M       35,03

HRDLIČKOVÁ           Tereza             2005 17 400 O     6:12,05

HRDLIČKOVÁ           Tereza             2005 19 100 P     1:26,52

HRDLIČKOVÁ           Tereza             2005 23 100 M     1:21,59

HRDLIČKOVÁ           Tereza             2005 29 200 O     2:50,73

 

KIRSCHNEROVÁ          Kristýna           2009   3 50 P       59,50

KIRSCHNEROVÁ         Kristýna           2009 13 100 K     1:41,10

KIRSCHNEROVÁ         Kristýna           2009 15 100 O     2:04,30

KIRSCHNEROVÁ         Kristýna           2009 21 50 K       42,80

KIRSCHNEROVÁ         Kristýna           2009 25 50 Z       57,00

 

KIRSCHNEROVÁ         Markéta           2011 21 50 K     1:20,00

KIRSCHNEROVÁ         Markéta           2011 25 50 Z     1:15,00

 

KLOUBSKÁ             Anežka             2008   3 50 P       59,90

KLOUBSKÁ             Anežka             2008 13 100 K     1:41,43

KLOUBSKÁ             Anežka             2008 15 100 O     2:03,36

KLOUBSKÁ             Anežka             2008 21 50 K       42,17

KLOUBSKÁ            Anežka             2008 25 50 Z       52,87

 

KRUMBHOLCOVÁ         Zuzana             2009   3 50 P       53,00

KRUMBHOLCOVÁ         Zuzana             2009   9 50 M       52,93

KRUMBHOLCOVÁ         Zuzana             2009 15 100 O     2:04,45

KRUMBHOLCOVÁ         Zuzana             2009 21 50 K       48,13

KRUMBHOLCOVÁ         Zuzana             2009 25 50 Z       56,90

 

KRÁLOVÁ               Eliška             2008   3 50 P       57,47

KRÁLOVÁ               Eliška             2008 13 100 K     1:46,57

KRÁLOVÁ               Eliška             2008 15 100 O     2:01,30

KRÁLOVÁ               Eliška             2008 19 100 P     2:04,81

KRÁLOVÁ               Eliška             2008 21 50 K       45,75

 

KUTZLEROVÁ           Elena             2007   1 200 K     2:50,90

KUTZLEROVÁ           Elena             2007   7 100 Z     1:18,55

KUTZLEROVÁ           Elena             2007   9 50 M       38,34

KUTZLEROVÁ          Elena             2007 19 100 P     1:35,30

KUTZLEROVÁ           Elena             2007 23 100 M     1:27,26

KUTZLEROVÁ           Elena             2007 27 200 Z     2:51,74

 

LIŠKOVÁ               Jůlie             2008   3 50 P       47,26

LIŠKOVÁ               Jůlie             2008   7 100 Z     1:33,42

LIŠKOVÁ               Jůlie             2008 15 100 O     1:35,78

LIŠKOVÁ               Jůlie             2008 19 100 P     1:46,88

LIŠKOVÁ               Jůlie             2008 25 50 Z       43,38

LIŠKOVÁ               Jůlie             2008 29 200 O     3:20,00

 

MOTEJLOVÁ             Anna               2009   3 50 P     1:00,85

MOTEJLOVÁ             Anna               2009 13 100 K     1:41,00

MOTEJLOVÁ            Anna               2009 21 50 K       40,80

MOTEJLOVÁ             Anna               2009 25 50 Z       53,16

 

MOTEJLOVÁ             Monika             2007   1 200 K     2:50,00

MOTEJLOVÁ             Monika             2007 13 100 K     1:18,73

MOTEJLOVÁ             Monika             2007 15 100 O     1:30,00

MOTEJLOVÁ             Monika             2007 19 100 P     1:40,33

MOTEJLOVÁ             Monika             2007 21 50 K       34,00

MOTEJLOVÁ             Monika             2007 29 200 O     3:20,00

 

MÁLKOVÁ               Markéta           2006   1 200 K     2:24,10

MÁLKOVÁ               Markéta           2006   5 200 P     3:01,94

MÁLKOVÁ               Markéta           2006 11 200 M     2:51,60

MÁLKOVÁ               Markéta           2006 19 100 P     1:25,73

MÁLKOVÁ               Markéta           2006 23 100 M     1:15,43

MÁLKOVÁ               Markéta           2006 29 200 O     2:40,07

 

SCHEJBALOVÁ          Barbora           2005   1 200 K     2:32,74

SCHEJBALOVÁ           Barbora           2005   7 100 Z     1:18,22

SCHEJBALOVÁ           Barbora           2005 13 100 K     1:10,46

SCHEJBALOVÁ           Barbora           2005 21 50 K       32,00

SCHEJBALOVÁ           Barbora           2005 23 100 M     1:23,11

SCHEJBALOVÁ           Barbora           2005 29 200 O     2:49,62

 

STRAKOVÁ             Sára               2008   3 50 P     1:06,00

STRAKOVÁ             Sára             2008 13 100 K     1:47,00

STRAKOVÁ             Sára               2008 15 100 O     2:05,00

STRAKOVÁ             Sára               2008 21 50 K       43,00

STRAKOVÁ             Sára               2008 25 50 Z       53,00

 

STŘÍŽOVÁ              Sofie             2009 21 50 K       45,71

STŘÍŽOVÁ             Sofie             2009 25 50 Z       54,27

 

TROJÁČKOVÁ           Markéta           2010 21 50 K       55,10

TROJÁČKOVÁ           Markéta           2010 25 50 Z        59,90

 

VACHOVÁ               Aneta             2008   3 50 P       49,57

VACHOVÁ               Aneta             2008   7 100 Z     1:38,48

VACHOVÁ               Aneta             2008 15 100 O     1:36,21

VACHOVÁ               Aneta             2008 19 100 P     1:46,78

VACHOVÁ               Aneta             2008 21 50 K       36,69

VACHOVÁ               Aneta             2008 29 200 O     3:20,00

 

ZIKMUNDOVÁ           Marie             2005   1 200 K     2:23,64

ZIKMUNDOVÁ           Marie             2005   7 100 Z     1:18,15

ZIKMUNDOVÁ           Marie             2005 11 200 M     2:54,45

ZIKMUNDOVÁ           Marie             2005 21 50 K       31,41

ZIKMUNDOVÁ          Marie             2005 23 100 M     1:21,37

ZIKMUNDOVÁ           Marie             2005 29 200 O     2:56,90

 

ŠLAPÁKOVÁ             Tereza             2008 13 100 K     1:41,43

ŠLAPÁKOVÁ             Tereza             2008 15 100 O     2:00,94

ŠLAPÁKOVÁ             Tereza             2008 21 50 K       43,93

ŠLAPÁKOVÁ             Tereza             2008 25 50 Z       52,77

 

ŠMÍDOVÁ               Anita             2009 21 50 K     1:04,00

ŠMÍDOVÁ               Anita             2009 25 50 Z       53,00

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here