Rozvrh výcvikových a tréninkových hodin 2017/2018

Družstvo
Stav
Výcvikové hodiny
Trenéři
Roční
oplatek
Seznam
účastníků
Rodiče + děti ÚT16
Obsazeno

Úterý 16 - 17

Blanka Kumpánová

3000,- Kč
Seznam účastníků
Rodiče + děti PÁ16
Obsazeno

Pátek 16 - 17

Blanka Kumpánová

3000,- Kč
Seznam účastníků
Předškoláci PO17
Obsazeno

Pondělí 17 - 18

Jana Dokonalová
Kristýna Šantinová

3000,- Kč
Seznam účastníků
Předškoláci PO18
Volno

Pondělí 18 - 19

Jana Dokonalová
Václav Molnár

3000,- Kč
Seznam účastníků
Předškoláci ÚT17
Obsazeno

Úterý 17 - 18

Mgr. Lenka Šerksová
Lucie Ftáčková

3000,- Kč
Seznam účastníků
Předškoláci ÚT18
Volno

Úterý 18 - 19

Mgr. Lenka Šerksová
Lucie Ftáčková

3000,- Kč
Seznam účastníků
Předškoláci STŘ17
Obsazeno

Středa 17 - 18

Mgr. Lenka Šerksová
Ing. Martin Schejbal

3000,- Kč
Seznam účastníků
Předškoláci STŘ18
Obsazeno

Středa 18 - 19

Mgr. Lenka Šerksová
Ing. Martin Schejbal

3000,- Kč
Seznam účastníků
Předškoláci PÁ17
Obsazeno

Pátek 17 - 18

Blanka Kumpánová

3000,- Kč
Seznam účastníků
Předškoláci PÁ18
Obsazeno

Pátek 18 - 19

Jitka Businská
Robert Král

3000,- Kč
Seznam účastníků
Prvňáčci ZELENÁ KYTIČKA
Obsazeno

Úterý 16 - 17

Kristýna Hosová
Josef Ševčík

3000,- Kč
Seznam účastníků
Prvňáčci ČERVENÁ KYTIČKA
Obsazeno

Úterý 16 - 17

Mgr. Lenka Šerksová
Lucie Ftáčková

3000,- Kč
Seznam účastníků
Prvňáčci ŽLUTÁ KYTIČKA
Obsazeno

Úterý 16 - 17

Mgr. Kateřina Hrubá
Václav Molnár

3000,- Kč
Seznam účastníků
Druháčci DELFÍNCI
Obsazeno

Úterý 18 - 19
Pátek 18 - 19

Mgr. Kateřina Hrubá

4000,- Kč
Seznam účastníků
Druháčci KAPŘÍCI
Obsazeno

Úterý 18 - 19
Pátek 18 - 19

Kristýna Hosová
Tereza Šálková

4000,- Kč
Seznam účastníků
Druháčci ŽABIČKY
Volno

Úterý 18 - 19
Pátek 18 - 19

Ing. Martin Schejbal
Robert Král

4000,- Kč
Seznam účastníků
Zdokonalovací B
Volno

Úterý 18 - 19
Pátek 18 - 19

Lucie Doubravová
Jitka Businská

4000,- Kč
Seznam účastníků
Zdokonalovací A
Obsazeno

Úterý 17 - 18
Pátek 17 - 18

Robert Král
Jitka Businská

4000,- Kč
Seznam účastníků
Přípravka A
Obsazeno

Pondělí 17 - 19
Středa 17 - 19
Pátek 16 - 18

Marcel Souček
Nikola Bukvajová

4000,- Kč
Seznam účastníků
Přípravka B
Obsazeno

Pondělí 17 - 19
Středa 17 - 19
Pátek 16 - 18

Stanislava Bažantová

4000,- Kč
Seznam účastníků
Závodní A
Obsazeno

Pondělí + středa 17 - 19
Úterý 6.30 -7.30
16 - 17 posilovna
17 - 18.30
Čtvrtek 6.30 - 7.30
17 - 18 suchá (tělocvična)
Pátek 6.30 - 7.30
16 - 18
18 - 18.45 posilovna

Bc. Štěpán Šetek

6400,- Kč
Seznam účastníků
Závodní B
Obsazeno

Pondělí 17 - 19
Úterý 16 - 18
Středa 17 - 19
Čtvrtek 17 - 18 suchá (tělocvična)
Pátek 16 - 18

Petr Kurc
Klára Šemelíková

6400,- Kč
Seznam účastníků