Rozvrh výcvikových a tréninkových hodin 2019/2020

V době školních prázdnin výuka plavání neprobíhá!
Družstvo
Stav
Výcvikové hodiny
Trenéři
Roční
oplatek
Seznam
účastníků
Rodiče + děti PÁ16
Obsazeno

Pátek 16 - 17

Blanka Kumpánová

3000,- Kč
Seznam účastníků
Předškoláci PO17
Obsazeno

Pondělí 17 - 18

Pavla Málková
Markéta Friedrichová

3000,- Kč
Seznam účastníků
Předškoláci PO18
Volno

Pondělí 18 - 19

Pavla Málková
Markéta Friedrichová

3000,- Kč
Seznam účastníků
Předškoláci ÚT17
Volno

Úterý 17 - 18

Mgr. Lenka Šerksová
Michal Ladiš

3000,- Kč
Seznam účastníků
Předškoláci ÚT18
Volno

Úterý 18 - 19

Mgr. Lenka Šerksová
Josef Ševčík

3000,- Kč
Seznam účastníků
Předškoláci STŘ17
Volno

Středa 17 - 18

Mgr. Lenka Šerksová
Martin Schejbal

3000,- Kč
Seznam účastníků
Předškoláci STŘ18
Volno

Středa 18 - 19

Mgr. Lenka Šerksová
Martin Schejbal

3000,- Kč
Seznam účastníků
Předškoláci PÁ17
Obsazeno

Pátek 17 - 18

Blanka Kumpánová

3000,- Kč
Seznam účastníků
Základní plavání 7 – 8 let
Obsazeno

Úterý 18 - 19
Pátek 18 - 19

Martin Schejbal

4000,- Kč
Seznam účastníků
Základní plavání 7 – 8 let
Obsazeno

Úterý 18 - 19
Pátek 18 - 19

Pavla Málková
Romana Svobodová

4000,- Kč
Seznam účastníků
Základní plavání 7 – 8 let
Obsazeno

Úterý 18 - 19
Pátek 18 - 19

Lenka Postlová

4000,- Kč
Seznam účastníků
Základní plavání 6 – 7 let
Obsazeno

Úterý 16 - 17

Mgr. Lenka Šerksová

3000,- Kč
Seznam účastníků
Základní plavání 6 – 7 let
Obsazeno

Úterý 16 - 17

Mgr. Štěpán Šetek
Michal Ladiš

3000,- Kč
Seznam účastníků
Základní plavání 6 – 7 let
Obsazeno

Úterý 16 - 17

Josef Ševčík
Pavla Málková

3000,- Kč
Seznam účastníků
Zdokonalovací 8 – 9 let
Obsazeno

Úterý 17 - 19
Pátek 17 - 19

Jitka Businská
Robert Král

4000,- Kč
Seznam účastníků
Přípravka
Obsazeno

Pondělí 17 - 19
Středa 17 - 19
Pátek 16 - 17

Blanka Kumpánová
Kristýna Hosová
Filip Bursa

4000,- Kč
Seznam účastníků
Závodní A (13 let a starší)
Obsazeno

Pondělí + středa 17 - 19
Úterý 6.15 -7.30
16 - 17 posilovna
17 - 18.30
Čtvrtek 6.15 - 7.30
17 - 18 suchá (tělocvična)
Pátek 6.15 - 7.30
16 - 18
18 - 18.45 posilovna
Sobota (když nejsou závody) 8:00-10:00

Mgr. Štěpán Šetek

6400,- Kč
Seznam účastníků
Závodní B (11 – 13 let)
Obsazeno

Pondělí 17 - 19
Úterý 16:30 - 18
Středa 17 - 19
Čtvrtek 17 - 18 suchá (tělocvična)
Pátek 16 - 18

Petr Kurc
Marcel Souček

6400,- Kč
Seznam účastníků