Starosta přijal Vojtěcha Netrha na radnici

0
684

Vojta byl pozván na litoměřickou radnici, kde mu byl od pana starosty Ladislava Chlupáče předán pohár za druhé místo v anketě sportovec Ústeckého kraje za měsíc prosinec. O umístění rozhodovali sportovní funkcionáři, starostové, primátoři a čtenáři deníku. Blahopřejeme a máme radost.

Zároveň bych rád připomněl, že počínaje dneškem se rozjíždí anketa Sportovec Litoměřicka. Za náš klub byli kromě Vojty nominováni také další úspěšní plavci(medailisté z republikových přeborů a pohár za rok 2019):

Adéla Chalupová
Anežka Součková
Nela Guderová
Antonín Trembač
(všichni ktg. jednotlivci do 18 let)

V ktg. mládežnických kolektivu jsme ještě nominovali žáky, kteří se zasloužili o první historické vítězství v domácím závodě Litoměřický Kalich.

Držte palce ať se jich co nejvíce dostane do užší nominace. Pak můžete anketu ovlivnit i vy a to pomocí hlasovacích lístků, které budou od 24.1 nepravidelně vycházet v litoměřickém deníku.