Termínovka/Výsledky

Datum
Dnů
Závody  (Kdo)
Místo
Rozpis
Výsledky
Info
od: 11.01.2020
do: 11.01.2020
1
Mladoboleslavská vlnka
(Výběr z B (Trembač, Vysoudil, Trembačová))
Mladá Boleslav
Rozpis
Výsledky
od: 18.01.2020
do: 18.01.2020
1
NERATOVICKÝ POHÁR ve sprintérském víceboji
(Závodní B - přijatí)
Neratovice
Rozpis
Výsledky
od: 25.01.2020
do: 25.01.2020
1
MČR družstev – 1. kolo
(Výběr z A a B povinně!!!)
Chomutov
Rozpis
Výsledky
od: 15.02.2020
do: 15.02.2020
1
Litoměřický kalich
(2006 - 2012 všichni (ti které nominují trenéři))
Litoměřice
Rozpis
Výsledky
od: 22.02.2020
do: 23.02.2020
2
MČR družstev – semifinále (když se zadaří)
(Dívky výběr z A+B (ovšem jen pokud by se hodně povedlo 1.kolo, nominovaní povinně))
Praha
Rozpis
Výsledky
od: 07.03.2020
do: 08.03.2020
2
Memoriál Zdeňka Vaněčka
(Závodní A,B přípravka - přijatí)
Ústí n. Labem
Rozpis
Výsledky
od: 15.03.2020
do: 15.03.2020
1
Meziokresní přebor
(Zdokonalovací + přípravka povinně!!)
Lovosice
Rozpis
Výsledky
od: 20.03.2020
do: 21.03.2020
2
Plzeňský vytrvalec
(ještě není rozpis)
Plzeň
Rozpis
Výsledky
od: 03.04.2020
do: 04.04.2020
2
Západočeský pohár
(Určitě 2006 a starší přijatí (zbytek uvidíme dle rozpisu))
Plzeň
Rozpis
Výsledky
od: 05.04.2020
do: 11.04.2020
7
Kondiční soustředění – Nymburk 5-11.4
(Výběr A+B)
Nymburk
Rozpis
Výsledky
od: 18.04.2020
do: 18.04.2020
1
Jarní cena Prahy
(2004 a ml. přijatí)
Praha
Rozpis
Výsledky
od: 18.04.2020
do: 18.04.2020
1
Meziměstský přebor
(zdokonalovací, přípravka + někdo z B povinně)
Mělník
Rozpis
Výsledky
od: 24.04.2020
do: 26.04.2020
3
VC Pardubic
(Dorost + výběr žactva dle trenérů - přijatí)
Pardubice
Rozpis
Výsledky
od: 25.04.2020
do: 02.05.2020
8
Soustředění SCM 2 Severní Čechy
(Limitáři SCM + případně sparing na své náklady)
Nymburk/Plzeň??
Rozpis
Výsledky
od: 25.04.2020
do: 25.04.2020
1
Memoriál Jaroslava Jezbery
(Závodní B, přípravka přijatí( 2006 a ml.))
Chomutov
Rozpis
Výsledky
od: 08.05.2020
do: 09.05.2020
2
Májové Brno
(2006 a ml. přijatí)
Brno
Rozpis
Výsledky
od: 17.05.2020
do: 17.05.2020
1
KP na dlouhé tratě
(2006 - 2008 (+ případně kdo z dorostenců by měl zájem))
Mělník
Rozpis
Výsledky
od: 22.05.2020
do: 24.05.2020
3
VC Ústí n. Labem
(2007 a starší (u ostatních uvidíme dle rozpisu))
Ústí n. Labem
Rozpis
Výsledky
od: 30.05.2020
do: 30.05.2020
1
KP ml. žactva
(2009 a ml.)
Litvínov
Rozpis
Výsledky
od: 05.06.2020
do: 07.06.2020
3
VC Liberce – ČP
(dorost)
Liberec
Rozpis
Výsledky
od: 13.06.2020
do: 14.06.2020
2
KP staršího žactva
(2006-2008)
Varndorf
Rozpis
Výsledky
od: 13.06.2020
do: 14.06.2020
2
Letní Pohár ČR desetiletých – 2010
(2010 - přijatí)
Mladá Boleslav
Rozpis
Výsledky
od: 13.06.2020
do: 14.06.2020
2
Letní Pohár ČR jedenáctiletých – 2009
(2009 - přijatí)
Praha - Radlice
Rozpis
Výsledky
od: 18.06.2020
do: 21.06.2020
4
LMČR dorostu a dospělých
(přijatí)
Ústí n. Labem
Rozpis
Výsledky
od: 27.06.2020
do: 27.06.2020
1
LMČR ml. žactva – roč. 2008
(2008 přijatí)
Kopřivnice
Rozpis
Výsledky
od: 27.06.2020
do: 28.06.2020
2
LMČR staršího žactva roč. 2007
(2007 - přijatí)
České Budějovice
Rozpis
Výsledky
od: 27.06.2020
do: 28.06.2020
2
LMČR staršího žactva roč. 2006
(2006 - přijatí)
Brno
Rozpis
Výsledky