Zimní MČR dorostu a dosp. Plzeň

0
1053

Zimní MČR dorostu a dospělích je úspěšně za námi. Náš oddíl reprezentovali tři plavci. Mistrovský titul na 200 metrů prsa získal Vojta Netrh. Bronzovou medaili ještě přidal na poloviční trati. Čtvrtý skočil na 50 metrů prsa. Do desítky se ještě vešel v polohových závodech na 200 a 400 metrů. Postup z rozplaveb vybojoval Martin Kroufek na tratích 50 metrů volný způsob a 100 metrů polohový závod. V obou finálových závodech skončil na 9. místě. V Plzni plavala také Adéla Kurcová, které se nejvíce dařilo na trati 200 metrů volný způsob, kde skončila třináctá. Celkově si litoměřičtí odváží 2 medaile, 5 x postup z rozplaveb a 10 osobáků z 15 startů. Výborně! Blahopřejeme a doufáme, že nám radost udělají i žáci na svých MČR.