1. kolo MČR družstev Chomutov 27.1.

0
203

1. kolo MČR družstev Chomutov 27.1.

Sraz v 7:30 v Aqusvětě v Chomtově, vedoucí trénér pan Kurc (u něho veškeré info)

Finální nominace:

1 BALÁK Lukáš 1994

4. 100 Volný způsob Muži :55.71
8. 100 Znak Muži 1:06.44
16. 200 Volný způsob Muži 2:09.8
22. 50 Volný způsob Muži :25.38

2 CHALUPOVÁ Adéla 2006

7. 100 Znak Ženy 1:20.20
19. 200 Znak Ženy 2:52.53
27. 800 Volný způsob Ženy 11:15.40

3 DIENELTOVÁ Tereza 2005

9. 400 Polohový závod Ženy 6:05.25
21. 50 Volný způsob Ženy :32.9
23. 100 Motýlek Ženy 1:25.61

4 HRDLIČKOVÁ Tereza 2005

1. 200 Prsa Ženy 3:16.05
9. 400 Polohový závod Ženy 6:20.57
17. 100 Prsa Ženy 1:28.16

5 KIRSCHNER Václav 2000

4. 100 Volný způsob Muži :59.40
10. 400 Polohový závod Muži 5:45.10 x
24. 100 Motýlek Muži 1:11.64
28. 400 Volný způsob Muži 4:53.0

6 KROUFEK Martin 1999

2. 200 Prsa Muži 2:40.00 x
8. 100 Znak Muži 1:00.86
18. 100 Prsa Muži 1:13.50
22. 50 Volný způsob Muži :24.36

7 KUBÍKOVÁ Eva 2001

3. 100 Volný způsob Ženy 1:06.10
25. 200 Polohový závod Ženy 2:49.4
27. 800 Volný způsob Ženy 10:24.53

8 KURCOVÁ Adéla 2001

5. 200 Motýlek Ženy 2:45.10 x
11. 400 Volný způsob Ženy 4:43.4
15. 200 Volný způsob Ženy 2:13.5
23. 100 Motýlek Ženy 1:14.43

9 KUTZLEROVÁ Aneta 2004

3. 100 Volný způsob Ženy 1:06.00
7. 100 Znak Ženy 1:10.72
19. 200 Znak Ženy 2:29.65

10 PETROVIČ Šimon 2003

10. 400 Polohový závod Muži 5:46.10 x
20. 200 Znak Muži 2:30.04
26. 200 Polohový závod Muži 2:35.8
28. 400 Volný způsob Muži 5:02.1

11 PRŠALA Tomáš 2004

2. 200 Prsa Muži 3:08.10 x
18. 100 Prsa Muži 1:28.63
24. 100 Motýlek Muži 1:20.53

12 SCHEJBALOVÁ Barbora 2005
11. 400 Volný způsob Ženy 5:43.7
15. 200 Volný způsob Ženy 2:40.2

13 SOUČKOVÁ Anežka 2006
1. 200 Prsa Ženy 2:58.17
17. 100 Prsa Ženy 1:23.13
25. 200 Polohový závod Ženy 2:48.53

14 ŠEVČÍK Denis 2005

6. 200 Motýlek Muži 2:36.16
12. 1500 Volný způsob Muži 20:39.02
16. 200 Volný způsob Muži 2:24.3
26. 200 Polohový závod Muži 2:40.73

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here