Přijatí na KP Uk st žac. dor. a dosp. 17-18.11 Bílina

0
209

Sraz v pátek 17.11 7:30 Plavecká hala Bílina, Žižkovo údolí 276/6,

Přijatí:

1 DIENELTOVÁ Tereza 2005 2. 200 Volný způsob A;B;C;G 2:35.97
8. 100 Polohový závod A;B;C;G 1:21.95
15. 200 Polohový závod A;B;C;G 2:47.66
17. 100 Znak A;B;C;G 1:18.83
23. 200 Znak A;B;C;G 2:50.5
29. 100 Volný způsob A;B;C;G 1:12.10
31. 400 Polohový závod A;B;C;G 6:05.25
2 DOUBRAVSKÁ Simona 2004 2. 200 Volný způsob A;B;C;G 2:32.39
8. 100 Polohový závod A;B;C;G 1:20.97
12. 800 Volný způsob A;B;C;G 11:10.52
13. 50 Volný způsob A;B;C;G :32.56
17. 100 Znak A;B;C;G 1:18.52
23. 200 Znak A;B;C;G 2:45.9
29. 100 Volný způsob A;B;C;G 1:10.22
3 HARTMANOVÁ Anna 2005 2. 200 Volný způsob A;B;C;G 2:45.4
8. 100 Polohový závod A;B;C;G 1:29.51
13. 50 Volný způsob A;B;C;G :33.38
17. 100 Znak A;B;C;G 1:22.38
23. 200 Znak A;B;C;G 2:54.86
29. 100 Volný způsob A;B;C;G 1:14.47
4 HRDLIČKOVÁ Tereza 2005 4. 100 Prsa A;B;C;G 1:33.75
8. 100 Polohový závod A;B;C;G 1:20.92
15. 200 Polohový závod A;B;C;G 2:55.4
17. 100 Znak A;B;C;G 1:23.11
27. 200 Prsa A;B;C;G 3:18.88
31. 400 Polohový závod A;B;C;G 6:20.57
5 KIRSCHNER Václav 2000 1. 200 Volný způsob A;B;C;G 2:12.25
9. 400 Volný způsob A;B;C;G 4:53.0
14. 50 Volný způsob A;B;C;G :26.95
16. 200 Polohový závod A;B;C;G 2:36.1
26. 100 Motýlek A;B;C;G 1:11.64
30. 100 Volný způsob A;B;C;G :59.40
6 KUBÍKOVÁ Eva 2001 2. 200 Volný způsob A;B;C;G 2:21.86
12. 800 Volný způsob A;B;C;G 10:46.98
13. 50 Volný způsob A;B;C;G :30.41
19. 400 Volný způsob A;B;C;G 5:12.75
23. 200 Znak A;B;C;G 2:49.26
29. 100 Volný způsob A;B;C;G 1:07.19
7 KUTZLEROVÁ Aneta 2004 2. 200 Volný způsob A;B;C;G 2:23.0
8. 100 Polohový závod A;B;C;G 1:14.89
13. 50 Volný způsob A;B;C;G :29.87
17. 100 Znak A;B;C;G 1:10.96
19. 400 Volný způsob A;B;C;G 5:13.8
23. 200 Znak A;B;C;G 2:34.99
29. 100 Volný způsob A;B;C;G 1:06.00
8 MUSIL Filip 2005 3. 100 Prsa A;B;C;G 1:35.51
7. 100 Polohový závod A;B;C;G 1:23.46
14. 50 Volný způsob A;B;C;G :32.78
18. 100 Znak A;B;C;G 1:20.62
24. 200 Znak A;B;C;G 2:52.30
30. 100 Volný způsob A;B;C;G 1:11.47
9 PETROVIČ Šimon 2003 1. 200 Volný způsob A;B;C;G 2:15.10
14. 50 Volný způsob A;B;C;G :27.46
18. 100 Znak A;B;C;G 1:10.72
24. 200 Znak A;B;C;G 2:30.04
30. 100 Volný způsob A;B;C;G 1:00.37
10 PRŠALA Tomáš 2004 1. 200 Volný způsob A;B;C;G 2:29.6
7. 100 Polohový závod A;B;C;G 1:17.71
14. 50 Volný způsob A;B;C;G :29.09
16. 200 Polohový závod A;B;C;G 2:53.2
30. 100 Volný způsob A;B;C;G 1:04.45
11 SCHEJBALOVÁ Barbora 2005 2. 200 Volný způsob A;B;C;G 2:40.2
12. 800 Volný způsob A;B;C;G 12:19.20
13. 50 Volný způsob A;B;C;G :33.59
17. 100 Znak A;B;C;G 1:24.51
19. 400 Volný způsob A;B;C;G 5:43.7
23. 200 Znak A;B;C;G 2:58.78
29. 100 Volný způsob A;B;C;G 1:14.16
12 ŠANTINOVÁ Barbora 2004 2. 200 Volný způsob A;B;C;G 2:35.2
8. 100 Polohový závod A;B;C;G 1:22.25
13. 50 Volný způsob A;B;C;G :32.69
17. 100 Znak A;B;C;G 1:18.49
19. 400 Volný způsob A;B;C;G 5:36.32
23. 200 Znak A;B;C;G 2:45.99
29. 100 Volný způsob A;B;C;G 1:11.69
13 ŠEBL Radim 2005 1. 200 Volný způsob A;B;C;G 2:29.0
9. 400 Volný způsob A;B;C;G 5:19.50
14. 50 Volný způsob A;B;C;G :31.8
18. 100 Znak A;B;C;G 1:20.40
22. 1500 Volný způsob A;B;C;G 22:42.80
24. 200 Znak A;B;C;G 2:50.92
30. 100 Volný způsob A;B;C;G 1:09.2
14 ŠEVČÍK Denis 2005 5. 200 Motýlek A;B;C;G 2:44.64
9. 400 Volný způsob A;B;C;G 5:10.82
16. 200 Polohový závod A;B;C;G 2:41.34
22. 1500 Volný způsob A;B;C;G 20:39.02
26. 100 Motýlek A;B;C;G 1:13.93
32. 400 Polohový závod A;B;C;G 5:46.75
15 ZIKMUNDOVÁ Marie 2005 2. 200 Volný způsob A;B;C;G 2:32.22
12. 800 Volný způsob A;B;C;G 11:22.71
13. 50 Volný způsob A;B;C;G :34.61
19. 400 Volný způsob A;B;C;G 5:26.13
25. 100 Motýlek A;B;C;G 1:32.83
29. 100 Volný způsob A;B;C;G 1:12.38

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here